warstwa-27

Opis marki

Serwis ogłoszeń motoGET.pl to nowoczesne miejsce, które dysponuje ogłoszeniami motoryzacyjnymi z całej Polski, dzięki któremu użytkownicy mogą zamieszczać swoje oferty i kupować nowe lub używane pojazdy. Z usług portalu korzystają klienci indywidualni oraz profesjonalni, którzy prowadzą sprzedaż samochodów, motocykli i innych pojazdów

warstwa-29

Wyzwanie

Branża motoryzacyjna jest bardzo charakterystyczna ze względu na swoją specyfikę, dlatego też projekt wymagał wielu godzin do zebrania wszystkich potrzebnych wytycznych. Segment ogłoszeń motoryzacyjnych jest bardzo mocno obsadzony w Polsce, dlatego aby portal motoGET był realną konkurencją, należało zaimplementować kilka dodatkowych funkcjonalności.

Nasze zadania

Kompleksowa budowa nowego wizerunku w Internecie dla nowego portalu ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Stworzenie przyjaznego interfejsu dla klientów portalu.

grupa-1

Efekty działań

Efektem naszych działań jest nowy portal ogłoszeń motoryzacyjnych o świeżym wyglądzie oraz przejrzystej nawigacji skupionej na gościach serwisu. Funkcjonalność platformy motoGET została bardzo szybko doceniona przez odwiedzających, czego skutkiem jest nawiązanie relacji z wieloma sprzedawcami profesjonalnymi.

Related Projects