CubePromotion to firma, która specjalizuje się w takich usługach jak projektowanie i wykonywanie systemów oznakowania, wspierających sprzedaż oraz zwiększających rozpoznawalność marki. Fachowo doradzamy każdemu klientowi podczas wyboru właściwej formy promocji firmy, nadzorujemy ich działania z zakresu reklamy. Już od dłuższego czasu tworzymy różnego rodzaju nośniki reklamowe, w związku z tym cechuje nas spore doświadczenie. Posiadamy fachowy zespół pracowników, w skład którego wchodzą specjaliści z wielu dziedzin oraz studio do projektowania, dzięki któremu możemy realizować wszystkie, nawet wyjątkowo trudne zadania.

Do reklam wykorzystujemy plexę, PCV, dibond, stal oraz aluminium. Dzięki tym materiałom mamy szerokie możliwości. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów, tworzeniem logotypów przestrzennych, tablic świetlnych, liter 3D, neonów, kasetonów, konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Nie są nam obce standy reklamowe, roll-up`y, wyspy sklepowe, stojaki na ulotki, wizytówki, foldery reklamowe.

Do współpracy z nami serdecznie zapraszamy zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Nasza oferta posiada szeroki zakres usług, dzięki czemu wierzymy, ze każdy znajdzie tu usługę spełniającą jego potrzeby. Oferujemy kompletną obsługę. Wykonujemy każdy zlecony nam projekt i wizualizację reklamy, wraz z montażem. Zachęcamy do zobaczenia naszych przykładowych projektów. Są one wizytówką naszej firmy oraz stanowią bardzo dobrą rekomendację do tego, by skorzystać z naszych usług.

Nasze realizacje: